Unfortunately, this product's description is not available in your language.

Agadir: jednodniowa wycieczka do Imouzzer

Agadir

Wspaniała wycieczka skierowana dla osób kochających przyrodę i górskie krajobrazy.

Book

Description

Wspaniała wycieczka skierowana dla osób kochających przyrodę i górskie krajobrazy, wiedzie przez góry Atlasu Wysokiego do wioski Imouzzer 80 km na północ od Agadiru.

Droga całościowo prowadzi wąskimi drogami jazda będzie pełna emocji i przygód. Przejedziemy przez rajską dolinę pośród licznych oaz palmowych. Będziemy podziwiać malownicze wioski berberyjskie rozmieszczone pośród bujnej roślinności. Od czasu do czasu, krótkie postoje by uwiecznic krajobrazy, chwile na robienia zdjęcia.

Dotrzemy do wioski, gdzie zawitamy w tradycyjnym domu berberyjskim, a gospodarz poczęstuje nas śniadaniem, w którego skład wchodzi lokalny miód, oliwa z oliwek, olej arganowy, amlou (berberyjska nutella) oraz wszechobecna „marokańska whisky" (herbatka miętowa). 

Dalsza jazda trzymana w tym samym tonie, górskie krajobrazy, dotrzemy do wioski Imouzzer, gdzie będziemy mieli możliwości krótkiego spaceru po cotygodniowym prawdziwym berberyjskim targu. Następnie jedziemy w kierunku kaskad, na miejscu pieszo udamy się pod kaskady (woda w zależności od pory roku ale to nie odejmuje pięknym krajobrazom).

Powrót do Agadiru.


Wyjazd 8:00

Powrot: ok 14:00

Price includes

  • Transport;
  • Przewodnik polskojęzyczny.

Price does not include

  • Napiwek dla kierowcy (1 euro osoba).

Meeting point

  • Hotel pickup
ID: 13662; All Maroko

Tips

  • Warto zabrac: nakrycie glowy, wodę, wygodne obuwie.
  • Uwaga: obfita woda w kaskadach występuje w porze deszczowej po obfitych opadach.
  • Ze względu na zbieranie uczestników z różnych hoteli czas wyjazdu może opóźnić się o 5-10 min (prosimy o cierpliwość).
High quality
Carefully selected offers
from reliable organizers.
Lowest prices
Discounts up to 50%!
Negotiated specially for you.
PLN
Safe payments
Pay in installments, online through our online payment platform, directly to the Company account or in cash on the spot.
Book online
Amazing adventures, tours, attractions - all in one place!