Your career in Tripsmonia starts here

CTO FULL STACK WEB DEVELOPER RUBY ON RAILS/JAVASCRIPT

Stanowisko:

Szukasz wyzwania? Poszukujemy CTO/Full Stack do SocialTravel dynamicznie rosnącej platformy rezerwacyjnej i oprogramowania dla atrakcji turystycznych, kilkanaście tysięcy klientów w 40 krajach, kilkaset firm współpracujący z całego świata. Ambitne, międzynarodowe środowisko startupowe z wizją i strategią tworzenia czegoś wielkiego. Travel-tech start-up po 2 rundzie inwestycyjnej z 4 inwestorami na pokładzie. Na rynkach zagranicznych działamy pod brandem Tripsomnia.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i rozwój projektu od strony technologicznej

  • bieżąca współpraca z CEO i Project Managerem

  • rozwój platformy rezerwacyjnej, travel marketplace

  • rozwój oprogramowania typu SaaS dla branży turystycznej

  • budowa nowych funkcjonalności i mikroserwisów

  • integracje z zewnętrznymi partnerami

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 16 000 - 20 000 zl/mies

  • udziały o wartości kilkuset tysięcy złotych w dynamicznie rosnącej spółce wycenianej na 3 mln EUR / 12 mln zl

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • bezpłatne wycieczki i atrakcje turystyczne w 40 krajach na świecie

  • miejsce pracy: Business Link Warszawa Stadion Narodowy (w trakcie zmiany na biuro w centrum).

Wymagania:

  • Ruby on Rails

  • JS framework: React

  • PostgreSQL, JSON api

  • Bootstrap SASS

  • Elastic search

  • Digitalocean/AWS

  • Github/Trello/Slack

.Brak innych ofert pracy / staży w tym momencie. Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą z nami prosimy o kontaktna adres [email protected]

High quality
Carefully selected offers
from reliable organizers.
Lowest prices
Discounts up to 50%!
Negotiated specially for you.
PLN
Safe payments
Pay in installments, online through our online payment platform, directly to the Company account or in cash on the spot.
Book online
Amazing adventures, tours, attractions - all in one place!